Jesteśmy na Instagramie!

Jako pasjonaci poprawy jakości życia osób walczących z rakiem, nieustannie dążymy do tego, by nasze działania miały jak największy wpływ.

Na naszym Instagramie znajdziecie regularne aktualizacje na temat naszych działań, sukcesów i prawdziwych historii ludzi, których życie zmienia się dzięki Waszemu wsparciu. To nie tylko informacje o nowoczesnym sprzęcie medycznym, jak czepki chłodzące Paxman, które pomagają zapobiegać wypadaniu włosów podczas chemioterapii, czy komfortowe fotele „uszak” – to przede wszystkim społeczność, która łączy empatię z nowoczesną opieką zdrowotną​.

Każde polubienie, obserwowanie i udostępnienie naszych postów pomaga rozpowszechniać wiedzę o naszej pracy i zwiększać wsparcie dla naszych kluczowych inicjatyw. Historie i zdjęcia, które publikujemy, zaangażują Was i pozwolą być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w opiece nad osobami chorymi na raka oraz z tym, jak Wasze wsparcie przyczynia się do zmian.

Zapraszamy Was do dołączenia do naszej społeczności na Instagramie. Razem możemy zmienić oblicze terapii – nie tylko leczyć chorobę, ale przede wszystkim zwiększać jakość życia tych, którzy jej potrzebują. Każdy post, każde polubienie, każde zaangażowanie ma znaczenie.

Odwiedźcie profil Fundacji Lepsza Terapia na Instagramie i pomóżcie nam rozpowszechniać nadzieję. Każdy z nas może przyczynić się do poprawy standardów opieki onkologicznej – jedno polubienie, jedno udostępnienie na raz. Razem sprawimy, że terapia będzie lepsza. #LepszaTerapia #WsparcieDlaChorychNaRaka #KażdePolubienieSięLiczy

Do zobaczenia na Instagramie – razem możemy więcej!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.