Doceniono naszą pracę!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Instytut Onkologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, którego misją jest zapewnienie najnowocześniejszej opieki onkologicznej, otrzymał prestiżowy tytuł Szpitala Onkologicznego Dziesięciolecia w województwie wielkopolskim. Prof. Rodryg Ramlau, reprezentując Instytut, odebrał nagrodę z rąk organizatorów.

Konkurs „Szpital i Lekarz Dziesięciolecia Alivia Onkomapa 2023” to inicjatywa o wielkim znaczeniu społecznym, organizowana przez portal Onkomapa.pl. Portal ten zgromadził informacje o ponad 120 ośrodkach onkologicznych, 7300 nazwisk lekarzy i specjalistów zawodów medycznych. To prawdziwe centrum wymiany doświadczeń między pacjentami, których głosy decydują o wynikach tego konkursu.

Pacjenci i osoby towarzyszące wystawili ponad 25 tys. ocen i pozostawili 12 tys. opinii, opisujących swoje doświadczenia i wrażenia z kontaktu z lekarzami czy placówkami medycznymi. Ta ogromna ilość opinii pokazuje, jak ważne jest dla nich miejsce, w którym otrzymują opiekę. Dzięki nim, nasza praca została doceniona.

Fundacja Lepsza Terapia jest dumna z tego, że mogła przyczynić się do tego sukcesu. Działając zgodnie z naszą misją – wspierając społeczeństwo polskie w zakresie ochrony zdrowia, zapobiegając chorobom nowotworowym oraz umożliwiając nowoczesne leczenie chorych na choroby nowotworowe – staraliśmy się zaopatrzyć Katedrę i Klinikę Onkologii w aparaturę diagnostyczną, terapeutyczną, medyczną oraz środki lecznicze.

Ta nagroda to dowód na to, że nasze starania nie są na próżno. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do tak ważnej misji, jaką jest walka z chorobami nowotworowymi, kształtowanie postaw prozdrowotnych i wspieranie badań medycznych, naukowych i klinicznych.

Dziękujemy Wam, pacjentom, za zaufanie i wsparcie. To dzięki Wam możemy ciągle się rozwijać i podnosić standardy naszych usług. Jesteście dla nas nie tylko pacjentami, ale też partnerami i nauczycielami. Wasze doświadczenia są dla nas niezwykle cenne i pomagają nam stale poprawiać jakość opieki onkologicznej.

Instytut Onkologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, z dumą nosi teraz tytuł Szpitala Onkologicznego Dziesięciolecia. Jest to zarówno dla Instytutu, jak i dla nas, Fundacji Lepsza Terapia, motywacja do dalszego działania. Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach i będziemy dalej robić wszystko, aby pacjenci czuli się u nas bezpiecznie i zrozumiani. Wspólnie, przeciwko rakowi, dążymy do lepszego zdrowia dla wszystkich.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.