Darowizna od Fundacji Olandia

Na koniec roku 2023 Fundacja Lepsza Terapia miała powody do radości, dzięki hojnej darowiźnie od Fundacji Olandia. Darowizna w wysokości 20.000 zł została przekazana na zakup nowych foteli typu „Uszatek” oraz na zbiórkę na nowe urządzenie Paxman. Fundacja Lepsza Terapia od lat skupia się na poprawie jakości życia pacjentów onkologicznych, szczególnie poprzez zakup specjalistycznego sprzętu medycznego, takiego jak Paxman, który jest urządzeniem do chłodzenia głowy podczas chemioterapii, minimalizującym wypadanie włosów, jedno z najbardziej uciążliwych skutków ubocznych leczenia nowotworowego​.

Inicjatywa zakupu foteli „Uszatek” również jest ważna, ponieważ te ergonomiczne fotele dostosowują się do ciała pacjenta, redukując nacisk na kręgosłup i zwiększając komfort podczas długotrwałych sesji chemioterapii. Takie inwestycje w komfort pacjentów są krokiem w kierunku humanizacji medycyny, co podkreśla holistyczne podejście Fundacji do procesu leczenia.

Wszystkie te działania są odzwierciedleniem misji Fundacji, która koncentruje się na zapobieganiu chorobom nowotworowym oraz umożliwieniu nowoczesnego leczenia chorych na choroby nowotworowe, z naciskiem na zapewnienie odpowiedniego sprzętu medycznego oraz środków leczniczych do kliniki onkologicznej​.

Dzięki darowiźnie od Fundacji Olandia, pacjenci będą mieli dostęp do lepszych warunków leczenia, co jest kluczowe w ich drodze do zdrowienia.

Wszystkim, którzy wspierają działalność Fundacji Lepsza Terapia, pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność. Wasze wsparcie pozwala na ciągłe wprowadzanie innowacji i poprawę jakości życia pacjentów onkologicznych w Polsce.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.